0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۱
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
inprogress
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۰
Jeju United
inprogress
۱۴:۳۰
FC Seoul
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۲:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۰
۲
Western United
inprogress
۱۴:۱۵
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۲:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Tombense MG
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Independiente Rivadavia
۲
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۱:۳۰
Agropecuario
۱
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
  Ecuador Copa Ecuador
Universitario Pillaro
۰
۰
CA Samborondon
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Primera Division
Aragua FC
۰
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۴۵
Estudiantes de Mérida
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta United II
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۱
Gyeongnam FC
inprogress
۱۴:۰۰
Seoul E-Land FC
۰
۰
Daejeon Citizen
inprogress
۱۴:۰۰
Busan I. Park
۰
۳
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Avondale Heights U21
۰
۲
Melbourne Knights U21
Finished
۰۶:۴۵
South Melbourne U21
۲
۰
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong City SC U21
۴
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۸:۴۵
Altona Magic U21
۳
۰
Green Gully U21
Finished
۱۰:۳۰
Dandenong Thunder U21
۳
۰
Heidelberg United U21
Finished
۱۱:۳۰
Port Melbourne U21
۱
۱
Hume City U21
inprogress
۱۴:۰۰
  Colombia Primera B
Bogota FC
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۳:۳۰
  Russia Premier League
FK Khimki
-
-
Energiya Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Honduras Reserve League
Honduras Progreso Reserves
۱
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
CD Vida Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Motagua Reserves
۴
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۱
۴
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۲
۱
Atletico Camioneros
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Changwon City
۰
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Mokpo City
۲
۳
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۱
۰
Cheongju City FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۱
Omiya Ardija
inprogress
۱۳:۳۰
  Japan L1 League Women
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۸:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۱
۱
Melbourne Knights
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City
۱
۲
St Albans Saints
Finished
۱۱:۱۵
Port Melbourne Sharks SC
۱
۲
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
South Melbourne FC
۳
۲
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۳:۱۵
Altona Magic
۰
۴
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۲
Heidelberg United
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
South Adelaide
۱
۱
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۳
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide Comets
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۰:۰۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۰
Iberia
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Manningham United Blues U21
۱
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Werribee City U21
۰
۱
Moreland Zebras U21
Finished
۰۷:۱۵
Brunswick City SC U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
North Geelong U21
۹
۱
Moreland City U21
Finished
۰۷:۱۵
  Japan J4 League
Kagura Shimane FC
۰
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
FC Osaka
۳
۲
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۲
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۳
Honda Lock
Finished
۰۸:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۰
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۳
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Weston Workers
۲
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۹:۳۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۰
۱
Pyunik Yerevan
inprogress
۱۴:۳۰
Noravank
۱
۲
BKMA Yerevan
inprogress
۱۴:۳۰
  Nepal C Division
Sanepa Club
۱
۱
Birgunj Youth Academy
Finished
۱۱:۳۰
Pulchowk SC
۱
۱
Sports Academy Sangha
inprogress
۱۴:۴۵
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۶
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Fremantle City FC
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۰
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Western Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City
۹
۲
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۰
Quinns FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۰
San Cristobal
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۳
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Croatia U19 League
NK Osijek U19
۳
۳
NK Dugopolje U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۲
۰
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
Bjelovar U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Tasmania Championship
New Town Eagles
۰
۲
Hobart United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Perth RedStar FC
۴
۲
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۰
۱
Floreat Athena
inprogress
۱۳:۳۰
Armadale
۰
۱
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۱
۳
Bayswater City
Finished
۱۳:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۰
Cockburn City
inprogress
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Armadale U20
۳
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Floreat Athena U20
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۳
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۶
۱
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Monaro Panthers FC
۶
۰
Belconnen United
Finished
۱۲:۱۵
O'Connor Knights
۴
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Poland III Liga
Legia Warsaw II
۰
۲
Ursus Warsawa
inprogress
۱۴:۳۰
Baltyk Gdynia
۱
۰
ZKS Kluczevia
inprogress
۱۴:۳۰
GKS Wikielec
۲
۰
MLKS Wissa Szczuczyn
inprogress
۱۴:۳۰
LKS Lodz II
۳
۲
Unia Skierniewice
inprogress
۱۳:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
-
-
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Fiji Cup
Lautoka
۱
۰
Rewa FC
Finished
۱۲:۳۰
Ba FC
۲
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۸:۳۰
Nadroga
۲
۰
Nasinu FC
Finished
۱۰:۳۰
  Poland IV Liga
Granit Roztoka
۵
۲
Iskra Ksieginice
Finished
۱۳:۳۰
KTS-K Luzino
۳
۰
Kaszubia Koscierzyna
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia New South Wales League One
SD Raiders FC
۱
۰
Hills United Brumbies
inprogress
۱۳:۳۰
St George City FA
۰
۰
Central Coast Mariners Academy NPL
inprogress
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۲
۱
Northern Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۶
St. George Saints
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۳
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
NWS Spirit
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
Curtin University FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Gyori ETO FC U19
۲
۱
Vasas Budapest U19
Finished
۱۳:۳۰
Kisvarda FC U19
۱
۰
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۲:۳۰
Pecsi MFC U19
۳
۱
Ujpesti TE U19
inprogress
۱۴:۳۰
Diosgyori U19
۰
۱
Kecskemeti TE U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Eastern United
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۰
۱
Playford Patriots
inprogress
۱۴:۰۰
Modbury Jets
۶
۳
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۱
Adelaide University
inprogress
۱۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Opava U19
۲
۱
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice U19
۰
۲
Fastav Zlin U19
inprogress
۱۴:۳۰
FC Slovacko U19
۱
۲
Meteor Praha VIII U19
inprogress
۱۴:۳۰
Viktoria Plzen U19
۱
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۳:۳۰
Zbrojovka Brno U19
-
-
Sparta Prague U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۱
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۰
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۶:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۵
Sydney FC U20
Finished
۱۱:۱۵
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۳
Belconnen United U23
Finished
۰۹:۴۵
O'Connor Knights U23
۵
۲
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۱
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۶
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne (W)
۹
۰
Bayside Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Werribee City
۰
۴
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۰
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۱
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۶
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۲
۲
Peninsula Power
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions SC
۸
۰
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Brisbane Olympic FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۴
۲
Tampines Rovers FC
inprogress
۱۴:۰۰
Hougang United FC
۲
۱
Balestier Khalsa FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FK Poprad U19
۱
۲
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۱
۰
FK Senica U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۰
۲
AS Trencin U19
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Bratislava U19
۴
۱
FC Petrzalka U19
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina U19
۲
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Trnava U19
۴
۰
FC Nitra U19
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Goztepe SK U19
۴
۰
Giresunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Torku Konyaspor U19
۱
۰
Alanyaspor U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
Adelaide Comets (W)
۸
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Malaysia Liga M3
Malaysia University
۰
۰
KSR Sains
Finished
۱۳:۱۵
Real Chukai
۳
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
PIB FC
۱
۰
Kijang Rangers FC
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۵
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Slovan Liberec B
۰
۱
FK Prepere
Finished
۱۳:۰۰
Jablonec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۴۵
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۴:۱۵
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne City NPL
۵
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۴
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia FFA Cup
Olympia FC Warriors
۱
۶
South Hobart
Finished
۱۳:۰۰
Devonport City
۱
۰
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
-
-
Kolding IF (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Varde (W)
۱
۵
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Trat FC
-
-
Lampang FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  England National League
Wrexham
-
-
Grimsby Town
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Sweden Superettan
IK Brage Borlange
-
-
Norrby IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Trelleborgs FF
-
-
Landskrona Bois
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Lithuania U19 League
SRC-FK Vidzgiris U19
۳
۰
FK Babrungas U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۲
۴
Newcastle Olympic (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۳
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
FK Kraluv Dvur
۱
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Burleigh Heads
۵
۱
Tallebudgera Valley FC
Finished
۱۱:۳۰
The Lakes
۷
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۲:۳۰
Pine Hills
۴
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۲:۳۰
  Japan L2 League Women
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۵
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۰
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۰۰
Capalaba (W)
۲
۱
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Peninsula Power (W)
۰
۰
Western Pride FC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Reserves
۱
۶
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۸
۰
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۴
۱
Apia Leichhardt Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
Marconi Stallions
۵
۲
Sydney FC U21
inprogress
۱۳:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Mallbackens IF (W)
۳
۰
Team TG FF (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
IL Hodd Ulsteinvik
-
-
Alta IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Hong Kong Cup Women
Kitchee (W)
۰
۰
Standard Perpetual MLFA (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Finland U20 League
KaaPo U20
۳
۰
TPS U20
inprogress
۱۴:۳۰
KaPa U20
-
-
KuPS Kuopio U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۰
۰
Fakirapool Young Mens Club
inprogress
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Kenya Police FC
۰
۱
Posta Rangers FC
inprogress
۱۴:۳۰
Ulinzi Stars
۰
۰
Bandari
inprogress
۱۴:۳۰
  Serbia U19 League
FK Graficar U19
۰
۱
Cukaricki U19
inprogress
۱۳:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۲
۰
OFK Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
Mava abac U19
۲
۱
Zemun U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Subotica U19
۱
۰
FK Rad Belgrade U19
inprogress
۱۳:۳۰
Vodovac U19
۳
۴
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Supreme Division Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Altona City
۳
۰
Corio
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Astana Reserves
۵
۲
FK Igilik
Finished
۱۲:۳۰
Kairat Academy 2
-
-
Akademiya Ontyustik
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Okzhetpes
-
-
FK Shakhtar Bulat
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
-
-
Zhetysu Taldykorgan
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۰
۰
Hellenic Athletic Club
inprogress
۱۵:۰۰
  India Chennai Senior Division
RBI
۱
۲
Arrows FC
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۰
۰
Lokomotiv Oslo
inprogress
۱۵:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Oygarden FK
-
-
Oern-Horten
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sotra Sportsklubb
-
-
Egersund IK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
-
-
Torgelower SV Greif
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Kenya National Super League
Shabana FC
۱
۱
Muranga Seal
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۲
۲
Magpies Crusaders United
inprogress
۱۲:۳۰
  United States USL League Two
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Midwest United (W)
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۲
۱
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Texas United
۲
۲
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۰
۱
Zvezda Sankt-Peterburg
inprogress
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Fuglebakken KFUM Arhus
-
-
Vejgaard B
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Macao 1st Division
Monte Carlo
-
-
Chao Pak Kei (CPK)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Tarup-Paarup IF
-
-
Aarhus Fremad II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Ireland National League Women
Cork City (W)
-
-
Shelbourne (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
NJS (W)
-
-
ONS Oulu (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
HPS (W)
-
-
Ilves Tampere (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
-
-
KuPs (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
SIF
-
-
VPS-j
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
-
-
Tartu JK Welco
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۳
۳
Saransk
Finished
۰۹:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۹:۳۰
FK Sokol Saratov
-
-
Khimki II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh II
-
-
Saturn Ramenskoye
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Salyut Belgorod
-
-
Peresvet Podolsk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Novosibirsk FK
۰
۱
FC Tyumen
inprogress
۱۴:۳۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۰
Marijampole City
inprogress
۱۴:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Sigma Olomouc 2
۳
۱
FC Vratimov
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic 4. Liga
Bzenec
۱
۲
Slavicin
Finished
۱۲:۴۵
Breclav
۲
۲
TJ Start Brno
Finished
۱۲:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
FC Chomutov
Finished
۱۲:۴۵
Sparta Kutna Hora
۴
۱
Sokol Libis
Finished
۱۲:۴۵
Havlickuv Brod
۲
۵
Sokol Tasovice
Finished
۱۳:۰۰
  Slovakia I Liga Women
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Bonnyrigg White Eagles U20
۳
۱
Mounties Wanderers U20
Finished
۱۱:۱۶
SD Raiders U20
۲
۵
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۱
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۳
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۰
۲
Adelaide University SC Reserves
Finished
۱۱:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۰
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  World Friendly Club Matches
Croydon Kings Reserves
۰
۰
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Metro Stars Reserves
۱
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Belarus Reserve League
Isloch Reserves
-
-
Dnepr Mogilev Reserves
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید